Leading Me Home (album video)

There are many reasons why we bury pain and fear. But emotions that are buried, never disappear. It began with loss. At 13, I lost friends in car crashes, illness and suicide. I’ve fought against many causes through music: But I never fought for myself. Afraid of imperfection, I let others speak. When my pale skin and freckles drew negative attention I hid the pain. Hurt by love, I built a tall tower and hid away my heart.

While writing this album the past resurfaced, asking for recognition. It’s been a journey of self-discovery, self-acceptance and understanding human behaviour. Failure, pain and anxiety – no longer scare me – I know, they cannot and will not destroy me. Without imperfection, there is no space for growth.

I came home.

Back to my true self.

—–

Yra daug priežasčių, kodėl slepiame savo skausmą ir baimes. Vis dėlto nors ir palaidoti, šie jausmai niekur nedingsta. Viskas prasidėjo nuo kelių netekčių. Būdama 13-os praradau draugus – automobilio avarijose, dėl ligos ir vieną – dėl savižudybės. Dėl visko gyvenime kovojau per muziką, tačiau niekada nekovojau už save. Bijojau savo netobulumo, todėl kalbėti leidau kitiems. Kai dėl šviesios odos ir strazdanų susilaukdavau neigiamo dėmesio, patiriamą skausmą slėpdavau. Kai meilė mane įskaudino, pasistačiau aukštą bokštą ir jame paslėpiau savo širdį.

Bekuriant šį albumą, praeitis sugrįžo ir pareikalavo ją pripažinti. Jis man tapo savęs atradimo, priėmimo ir žmonių elgesio perpratimo kelione. Klaidos, skausmas ir nerimas nebegąsdina – žinau, kad tai manęs nebesugriaus iš vidaus. Visi mūsų netobulumai tik dovanoja galimybę augti.

Aš grįžau namo.

Atgal į save.